Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Sępólno Krajeńskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Sępólnie Krajeńskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardem w samochodach Łada z silnikiem wysokoprężnym, jednak komponent ten dotykają usterki, z czym pomóc może regeneracja filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Sępólnem Krajeńskim. Prócz rozrywek dla turystów w Sępólnie Krajeńskim odszukać można warsztaty samochodowe, zajmujące się regeneracją katalizatorów do pojazdów osobowych Łada. Korporacji Łada mogłoby nie powieść się wyprodukowanie koniecznych maksymalnych wartości poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów FAP. Katalizatory samochodowe stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR zaczopowują się i wymagają regeneracji, polecamy współpracę z Sępólnem Krajeńskim. By uchronić się od kłopotów w pracy pojazdu Łada, potrzeba okazjonalnie przepłukać filtr FAP, usługa jest dostępna w warsztacie pod Sępólna Krajeńskiego. Sępólno Krajeńskie jest jednym z centrów, które mają problem powiązany, z ilością tlenków azotu NOx w przestrzeni powietrznej Sępólna Krajeńskiego, czemu koncern Łada dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych. Z reguły przyczyną zapchanego filtra cząstek stałych, znanej firmy Łada, bywa inne niedociągnięcie, np. Niewłaściwa praca układu zasilania. Łada to samochody, które są znane na terenie całego kraju, jednakże borykają się z bolączkami z katalizatorami. Dlatego że Łada, tak jak inne maszyny koniecznie wymaga do poprawnej pracy nienaruszonych filtrów DPF/FAP warto wspomnieć, by w Sępólnie Krajeńskim zaopiekować się elementem, jakim jest DPF. Tabela z cenami czyszczenia katalizatorów samochodowych dedykowanych do Łada dla Sępólna Krajeńskiego umieściliśmy na dole, można odszukać tam, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Sępólnie Krajeńskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Sępólnie Krajeńskim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Sępólnie Krajeńskim 320
Mycie katalizatora Łada w Sępólnie Krajeńskim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Sępólnie Krajeńskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Sępólnie Krajeńskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Sępólnie Krajeńskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Sępólnie Krajeńskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Sępólnie Krajeńskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Sępólnie Krajeńskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sępólnie Krajeńskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Sępólnie Krajeńskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sępólno Krajeńskie Osiedle Słowackiego Tadeusza Kościuszki SEP02A 53.457809/17.544910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer