Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Sępopol

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Sępopolu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sępopolu pojawiła się możliwość mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych Łada z przyczyny funkcjonowania warsztatu samochodowego z Sępopola. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Sępopolem odszukać można laboratoria warsztatowe, parające się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów Łada. Stajni Łada nie byłoby możliwe wytwarzanie niezbędnych do spełnienia pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Łada to diesle, które są znane w całym kraju, niemniej jednak zmagają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Duża część samochodów w Sępopolu to pojazdy z silnikiem dCi mające zamontowany filtr FAP, który musi się oddawać do oczyszczania. Samochody ze stajni Łada znamionują się wyjątkowymi możliwościami w zakresie zredukowania ilości emitowanych gazów spalinowych. Zwykłą wadą, która dotyka osobówki z logo Łada, głównie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr cząstek stałych DPF FAP. Uzyskanie wyników ilości produkowanych cząstek stałych, dopuszczalnych dla EURO 4, wymaga działającego katalizatora. Wybierz swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Łada w Sępopolu, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony. Cennik usług odnawiania elementów filtrów FAP z Łada dla Sępopola zamieściliśmy pod zdjęciem, można porównać w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Sępopolu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Sępopolu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Sępopolu 320
Mycie katalizatora Łada w Sępopolu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Sępopolu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Sępopolu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Sępopolu 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Sępopolu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Sępopolu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Sępopolu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer