Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Siedliszcze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Siedliszczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Siedliszcze znane jest z warsztatowego laboratorium trudniącego się regenerowaniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych spod znaku Łada. Zachowanie maksymalnych pułapów ilości emitowanych cząstek stałych, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych DPF. Samochody osobowe i ciężarowe marki Łada mogą się poszczycić dobrymi technologiami w dziedzinie ograniczenia poziomu emisji gazów spalinowych. Siedliszcze jest jednym z centrów, które dotyka kłopot w związku, z dużym procentem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Łada stara się, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów DPF/FAP. Zazwyczaj usterką, która dotyka osobowe i ciężarowe diesle korporacji Łada, zazwyczaj, wyposażone w silnik diesla, jest brudny katalizator SCR. Prócz rozrywek dla podróżnych pod Siedliszczem odnaleźć można laboratoria, parające się regeneracją filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Łada. Filtry cząstek stałych zmontowane są z ceramicznego wkładu, i metalowego korpusu, z tego też powodu FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy warsztat w Siedliszczu. Katalizatory samochodowe operują w nadzwyczaj trudnym środowisku pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Przywrócenie sprawności części katalizatorów w Siedliszczu dla pojazdów producenta Łada jest łatwe, bowiem nowa metoda regeneracji zdołała trafić do Siedliszcza. Cennik naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF od Łada dla Siedliszcza umieszczono poniżej tego tekstu, powinno być można sprawdzić na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za usługi naprawy katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Siedliszczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Siedliszczu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Siedliszczu 320
Mycie katalizatora Łada w Siedliszczu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Siedliszczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Siedliszczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Siedliszczu 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Siedliszczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Siedliszczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Siedliszczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer