Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Siepraw

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Sieprawiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Siepraw cieszy się sławą z powodu warsztatu trudniącego się płukaniem katalizatorów do pojazdów osobowych znanej firmy Łada. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą na terenie całego kraju, niemniej jednak zmagają się z bolączkami z filtrami FAP. Uzyskanie maksymalnych limitów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z emisji spalin EURO 6, potrzebuje działającego filtra cząstek stałych FAP. Katalizatory samochodowe zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, przez co filtry FAP zaczopowują się i wymagają czyszczenia, zalecamy firmę pod Sieprawiem. DPF-y operują w bardzo skomplikowanych warunkach pracy, czyli w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Siepraw należy do ośrodków, jakie mają problem związany, z dużym procentem smogu w powietrzu Sieprawia, czemu słynny koncern Łada usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. By uchronić się przed dużą ilością kłopotów w pracy pojazdu Łada, potrzeba okazjonalnie przeczyścić filtr DPF, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Sieprawia. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem w Sieprawiu odszukać można warsztaty, parające się czyszczeniem FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Przywrócenie niezawodności części wchodzących w skład filtrów DPF/FAP w Sieprawiu dla samochodów Łada jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja wodno-chemiczna zdołała dotrzeć do Sieprawia. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF FAP albo regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut marki Łada, można znaleźć po prawej stronie, albo u mechanika w Sieprawiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Sieprawiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Sieprawiu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Sieprawiu 320
Mycie katalizatora Łada w Sieprawiu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Sieprawiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Sieprawiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Sieprawiu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Sieprawiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Sieprawiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Sieprawiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sieprawiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Sieprawiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Siepraw Kawęciny SPR01A 49.904129/19.996071 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer