Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Skarszewy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Skarszewach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardem w autach osobowych Łada z silnikiem na ropę, aczkolwiek element ten zużywa się, czemu podołać może mycie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Skarszewami. Zazwyczaj przyczyną zapchanego katalizatora SCR, firmy Łada, bywa inne uszkodzenie, czego przykładem może być: nieszczelny układ wtryskowy. Osobówki ze stajni Łada znamionują się znakomitymi rozwiązaniami technologicznymi w sferze spadku ilości produkowanych gazów spalinowych. Odzyskanie górnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczeń, identycznych z normą EURO 6, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych DPF. Łada to diesle, które cieszą się sławą na terenie całego świata, jednakże stykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Ażeby ustrzec się od kłopotów podczas prowadzenia diesla Łada, przydaje się czasem czyścić filtr DPF FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Skarszewa. Skarszewy jest jednym z miast, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużym procentem cząstek stałych w przestrzeni powietrznej Skarszewa, czemu słynny koncern Łada stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów. Wyszukanie profesjonalnego mechanika w Skarszewach przodującego w pojazdach osobowych Łada może dostarczyć kłopotów, i jest mozolne. Tabela z cennikiem naprawy filtrów DPF z Łada dla Skarszewa umieszczono w części strony poniżej, nie ma przeszkód, by odszukać w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi płukania katalizatorów. Wybierz warsztat, który zajmuje się Łada w Skarszewach, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Skarszewach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Skarszewach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Skarszewach 320
Mycie katalizatora Łada w Skarszewach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Skarszewach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Skarszewach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Skarszewach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Skarszewach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Skarszewach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Skarszewach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Skarszewach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Skarszewach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skarszewy Kanada Kościerska SKS01N 54.069592/18.445881 Wyszukaj
Skarszewy Kanada Tadeusza Kościuszki POP-SKS2 54.072392/18.448509 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer