Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Skępe

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Skępym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standard w autach Łada z silnikiem samozapłonowym, jednakowoż element ten dotykają usterki, w czym może pomóc naprawa katalizatorów u mechanika pod Skępym. Często wadą, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe z symbolem Łada, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest brudny katalizator SCR. DPF-y trudnią się pracą w wyjątkowo ciężkim środowisku pracy, to jest w samochodowym wydechu, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Wyszukanie właściwego mechanika samochodowego w Skępym wyspecjalizowanego w samochodach Łada może być trudne, jak również jest mozolne. Duża część pojazdów osobowych w Skępym to auta z silnikiem CDI mające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Skępe jest jednym z miast, które dotyka problem powiązany, z dużym procentem zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana firma Łada stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych DPF. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych w Skępym odszukać można warsztaty, zajmujące się regeneracją DPF FAP do samochodów osobowych Łada. Osiągnięcie osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 6, domaga się sprawnie pracującego filtra cząstek stałych DPF. Odnowienie kondycji części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP w Skępym dla aut marki Łada jest osiągalne, gdyż technologia regeneracji wodnej przybyła do Skępego. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych a także regeneracja FAP dla pojazdów marki Łada, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, a także w warsztacie w Skępym.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Skępym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Skępym 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Skępym 320
Mycie katalizatora Łada w Skępym 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Skępym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Skępym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Skępym 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Skępym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Skępym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Skępym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Skępym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Skępym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skępe Osiedle Nowe 21 Stycznia SKP01N 52.867680/19.357149 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer