Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Skrzyszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Skrzyszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Skrzyszów odznacza się obecnością warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych wytwórcy Łada. Słynnemu producentowi Łada nie udałoby się wytwarzanie oczekiwanych maksymalnych wartości poziomu emisji gazów spalinowych, bez montażu filtrów DPF/FAP. Duża część aut w Skrzyszowie to auta z turbodoładowaniem posiadające zamontowany katalizator, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Nierzadko wadą, z którą zmagają się samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Łada, zwykle, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą katalizator. Osobówki z logo Łada mogą się pochwalić bardzo dobrymi narzędziami w dziedzinie zmniejszenia poziomu emisji spalin. Zachowanie wartości ilości produkowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga sprawnie pracującego katalizatora SCR. Dobranie wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Skrzyszowie specjalizującego się w samochodach osobowych Łada może być skomplikowane, oraz jest mozolne. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem pod Skrzyszowem odszukać można laboratoria, trudniące się naprawą DPF FAP do aut osobowych Łada. Dobierz swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Łada w Skrzyszowie, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Wykaz cen regeneracji filtrów FAP marki Łada dla Skrzyszowa ulokowaliśmy na dole, istnieje możliwość by zweryfikować w tej tabeli, ceny za świadczone usługi czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Skrzyszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Skrzyszowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Skrzyszowie 320
Mycie katalizatora Łada w Skrzyszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Skrzyszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Skrzyszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Skrzyszowie 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Skrzyszowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Skrzyszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Skrzyszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Skrzyszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Skrzyszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skrzyszów Skrzyszów 337A SKZ042 49.996239/21.052641 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer