Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Sławoborze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Sławoborzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Sławoborze znane jest z warsztatu samochodowego zajmującego się myciem filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów osobowych spod znaku Łada. Mnóstwo aut w Sławoborzu to auta z silnikiem CTDi posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który dopomina się płukania. Łada to diesle, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego świata, jednakże borykają się z trudnościami z katalizatorami. Dobór kompetentnego warsztatu samochodowego w Sławoborzu wyprofilowanego w autach Łada może przysporzyć problemów, jak również jest żmudne. Firmie Łada nie udałoby się wytwarzanie wymaganych do spełnienia wartości produkcji zanieczyszczonych spalin, bez montowania katalizatorów. Prócz rozrywek dla przyjezdnych w Sławoborzu zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Łada. Auta wytwórcy Łada wyróżniają się dobrymi rozwiązaniami w temacie spadku zawartości produkowanych cząstek stałych. Ażeby zabezpieczyć się od kłopotów w użytkowaniu diesla Łada, potrzeba okazjonalnie przepłukać filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest dostępna w warsztacie pod Sławoborza. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów i regeneracja filtrów cząstek stałych dla samochodów producenta Łada, zlokalizować można na stronie, i w warsztacie w Sławoborzu. Z racji tego, że Łada, równorzędnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też zalecamy w Sławoborzu wziąć pod lupę katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Sławoborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Sławoborzu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Sławoborzu 320
Mycie katalizatora Łada w Sławoborzu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Sławoborzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Sławoborzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Sławoborzu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Sławoborzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Sławoborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Sławoborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sławoborzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Sławoborzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sławoborze Świdwińska SWO01A 53.888088/15.716050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer