Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Sośnicowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Sośnicowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Sośnicowice chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium trudniącego się płukaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut spod znaku Łada. Filtry DPF funkcjonują w bardzo skomplikowanym środowisku, czyli w rurze wydechowej, co sprawia, że dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Zwykłą bolączką, jaka dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Łada, zazwyczaj, wykorzystujące silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. Aby uchronić się przed dużą ilością problemów w użytkowaniu samochodu Łada, wypada czasem przepłukać filtr FAP, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Sośnicowic. Dobranie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Sośnicowicach przodującego w autach Łada może być skomplikowane, jak również jest długotrwałe. Znanemu producentowi Łada nie udałoby się wytwarzanie wymaganych górnych pułapów zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów DPF. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Sośnicowicach zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się naprawą DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Łada. Katalizatory SCR składają się z ceramicznego wnętrza, i metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory zapychają się sadzą i wymagają naprawy, zalecamy zatem firmę pod Sośnicowicami. Gdyż Łada, niczym inne auta wymaga do nienagannego funkcjonowania niezepsutych filtrów DPF dlatego też zalecamy, żeby w Sośnicowicach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz FAP. Dobierz swój zakład, który pomoże z Łada w Sośnicowicach, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Sośnicowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Sośnicowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Sośnicowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Sośnicowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Sośnicowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Sośnicowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Sośnicowicach 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Sośnicowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Sośnicowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Sośnicowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer