Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Spytkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Spytkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Spytkowicach pojawiła się możliwość odnawiania filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych Łada z przyczyny działalności laboratorium warsztatu z Spytkowic. Marce Łada niemożliwe byłoby wyprodukowanie oczekiwanych górnych limitów produkcji spalin, bez montowania katalizatorów samochodowych. Wyszukanie właściwego warsztatu mechaniki w Spytkowicach wyprofilowanego w autach Łada może dostarczyć problemów, jak również jest żmudne. FAP-y utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się sadzą i wymagają czyszczenia, rekomendujemy zatem warsztat w Spytkowicach. Sporo samochodów w Spytkowicach to samochody z silnikiem CTDi mające zainstalowany filtr i katalizator, który dopomina się naprawy. Katalizatory SCR trudnią się pracą w niewiarygodnie obciążonym środowisku pracy, to jest za kolektorem spalin, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty właściwości części. Prócz atrakcji dla przyjezdnych w Spytkowicach odszukać można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych Łada. Osobówki marki Łada wyróżniają się bardzo dobrymi mechanizmami pracy w sprawie ograniczenia emisji spalin. Zregenerowanie wydajności składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Spytkowicach dla samochodów producenta Łada jest możliwe, dlatego, że technologia regeneracji wodnej zawędrowała do Spytkowic. Ze względu fakt, że Łada, niczym każda inna marka koniecznie wymaga do właściwego działania nienaruszonych filtrów DPF zalecamy, żeby w Spytkowicach zadbać o filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Spytkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Spytkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Spytkowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Spytkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Spytkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Spytkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Spytkowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Spytkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Spytkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Spytkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Spytkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Spytkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Spytkowice Rynek SPY01A 49.996979/19.510210 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer