Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Stare Babice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Starych Babicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Łada z silnikiem na olej napędowy, jednakowoż moduł ten zużywa się, w czym poradzić może regeneracja filtrów FAP w warsztacie pod Starymi Babicami. Znanej korporacji Łada niemożliwe byłoby zdobycie niezbędnych do spełnienia wyników poziomu produkcji gazów spalinowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem pod Starymi Babicami odnaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się naprawą katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Łada. Stare Babice jest jednym z miast, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia nad głowami mieszkańców Starych Babic, czemu znana marka Łada stara się, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Ażeby uniknąć kłopotów w pracy auta Łada, przydaje się co pewien czas przepłukać katalizator SCR, usługa jest dostępna w laboratorium pod Starych Babic. Katalizatory zbudowane są z ceramicznego wnętrza, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, zalecamy zatem usługi z Starych Babic. Filtry cząstek stałych DPF FAP wykonują pracę w niezwykle zanieczyszczonym środowisku, to jest w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje utrata osiągów podzespołu. Sporo aut w Starych Babicach to pojazdy z silnikiem CRD wyposażone w filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez regenerowania. Przywrócenie efektywności właściwości katalizatorów samochodowych w Starych Babicach dla aut marki Łada jest łatwe, gdyż regeneracja metodą wodną trafiła do Starych Babic. Gdyż Łada, tak jak inne auta koniecznie wymaga do właściwej pracy sprawnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy w Starych Babicach zwrócić uwagę na katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Starych Babicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Starych Babicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Starych Babicach 320
Mycie katalizatora Łada w Starych Babicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Starych Babicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Starych Babicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Starych Babicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Starych Babicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Starych Babicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Starych Babicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starych Babicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Starych Babicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stare Babice Henryka Sienkiewicza STB01A 52.255718/20.837980 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer