Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Stawiszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Stawiszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Stawiszyn słynne jest z powodu mechanika trudniącego się myciem katalizatorów do aut osobowych znanej marki Łada. Często niedoskonałością, z jaką biedzą się samochody osobowe i ciężarowe korporacji Łada, zwłaszcza, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest brudny filtr DPF. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramiki, i metalowego korpusu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy współpracę z Stawiszynem. Stawiszyn jest jednym z centrów, które dotyka kłopot mający związek, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu firma Łada dąży aby, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. By uchronić się przed dużą ilością problemów z eksploatacją samochodu Łada, należy co jakiś czas czyścić filtr DPF FAP, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Stawiszyna. Sporo samochodów osobowych w Stawiszynie to samochody użytkowe mające wbudowany filtr FAP, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. FAP-y pracują w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku, a mianowicie w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Stawiszynie odszukać można laboratoria, parające się płukaniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych Łada. Dobierz swój warsztat, który naprawi Twój samochód marki Łada w Stawiszynie, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu. Ponieważ Łada, tak jak inni producenci potrzebuje do właściwego działania kompletnych katalizatorów warto nadmienić, by w Stawiszynie zadbać o filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Stawiszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Stawiszynie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Stawiszynie 320
Mycie katalizatora Łada w Stawiszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Stawiszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Stawiszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Stawiszynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Stawiszynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Stawiszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Stawiszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stawiszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Stawiszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stawiszyn Szosa Pleszewska SAY01N 51.915401/18.108259 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer