Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Stężyca

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Stężycy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w samochodach osobowych Łada z silnikiem wysokoprężnym, jednakże część ta zużywa się, czemu podołać może czyszczenie katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Stężycą. Łada to samochody, jakie są popularne na terenie całej Polski, niemniej jednak borykają się z utrudnieniami z katalizatorami. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Stężycy zlokalizować można laboratoria, parające się czyszczeniem FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Łada. Odzyskanie maksymalnych pułapów poziomu emisji cząstek stałych, dozwolonych przez normę EURO 6, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie filtra cząstek stałych DPF. Słynnej korporacji Łada nie powiodło się generowanie spodziewanych górnych osiągów poziomu emisji cząstek stałych, bez instalacji filtrów cząstek stałych. Nierzadko sprawcą zapchanego katalizatora SCR, ze stajni Łada, staje się inna wada, na przykład: uszkodzona turbosprężarka. Ażeby unikać problemów w użytkowaniu samochodu Łada, trzeba co pewien czas wyczyścić DPF, jest to udostępnione w laboratorium pod Stężycy. Stężyca należy do centrów, które mają kłopot związany, z zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Stężycy, czemu firma Łada próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Zlokalizuj swojego mechanika, który naprawi Twój samochód marki Łada w Stężycy, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Tabela z cenami płukania katalizatorów samochodowych od Łada dla Stężycy ulokowaliśmy w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by znaleźć na tej liście, ile trzeba zapłacić za usługi płukania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Stężycy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Stężycy 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Stężycy 320
Mycie katalizatora Łada w Stężycy 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Stężycy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Stężycy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Stężycy 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Stężycy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Stężycy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Stężycy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stężycy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Stężycy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stężyca Jana III Sobieskiego STC020 54.205479/17.956400 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer