Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Straszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w mieście Straszyn

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Łada z silnikiem napędzanym ropą, pomimo że element ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc płukanie filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod . Auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Łada mogą się poszczycić znakomitymi aparaturami w sprawie ograniczenia ilości emitowanych spalin. Straszyn należy do centrów, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny producent Łada usiłuje, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów DPF/FAP. Nierzadko niedoskonałością, z którą borykają się auta osobowe i ciężarowe spod znaku Łada, zwykle, mające silnik diesla, jest zabrudzony katalizator SCR. DPF-y pracują w nieprzeciętnie skomplikowanym środowisku pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie następuje utrata osiągów podzespołu. Zdobycie wartości poziomu produkcji gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje niezawodnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Prócz atrakcji dla wizytujących w odszukać można pracownie, parające się regeneracją FAP do aut osobowych i ciężarowych Łada. Sporo aut w to samochody z silnikiem MultiJet wyposażone w katalizator SCR, który potrzebuje czyszczenia. Lista cen płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Łada dla umieściliśmy poniżej, da się znaleźć w tamtej tabeli, koszt za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów. Gdyż Łada, zupełnie jak każda inna marka domaga się do nienagannej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy, żeby w zaopiekować się elementem, jakim jest filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w 320
Regeneracja filtra FAP Łada w 320
Mycie katalizatora Łada w 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Straszyn Starogardzka STR01F 54.268082/18.569679 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer