Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Strumień

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Strumieniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Łada z silnikiem napędzanym dieslem, jednakowoż komponent ten psuje się, w czym poradzić może czyszczenie katalizatorów w pracowni warsztatu pod Strumieniem. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Strumieniem znaleźć można warsztaty, trudniące się płukaniem DPF do pojazdów Łada. Diesle ze stajni Łada odznaczają się wybitnymi układami w zakresie ograniczenia produkcji spalin. Aby uchronić się przed dużą ilością komplikacji przy prowadzeniu diesla Łada, przydaje się okresowo przedmuchać filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w pracowni warsztatu pod Strumienia. Łada to samochody, które cieszą się renomą na całym świecie, ale walczą z trudnościami z filtrami FAP. Strumień jest jednym z centrów, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu marka Łada próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów DPF. Z reguły powodem przytkanego DPF-a, ze stajni Łada, bywa inne niedociągnięcie, możliwą przyczyną jest: zepsuty wtryskiwacz. Częstą wadą, z jaką zmagają się samochody ze stajni Łada, przede wszystkim, posiadające silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Znajdź mechanika, który naprawia samochody marki Łada w Strumieniu, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu. Gdyż Łada, równorzędnie jak inne pojazdy koniecznie wymaga do właściwego funkcjonowania kompletnych filtrów DPF dlatego też polecamy w Strumieniu zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Strumieniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Strumieniu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Strumieniu 320
Mycie katalizatora Łada w Strumieniu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Strumieniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Strumieniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Strumieniu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Strumieniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Strumieniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Strumieniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strumieniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Strumieniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strumień Zamek Pawłowicka STU01N 49.916302/18.760050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer