Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Strzałkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Strzałkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Strzałkowie pojawiła się sposobność mycia filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych i ciężarowych Łada z racji bytności warsztatu z Strzałkowa. Strzałkowo jest jednym z centrów, które dotyka kłopot w związku, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany koncern Łada stara się, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP. Odzyskanie wartości ilości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego katalizatora. Mnóstwo samochodów osobowych w Strzałkowie to samochody z silnikiem Di-D posiadający zainstalowany FAP, który nie może obejść się bez regenerowania. Pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Łada mogą się poszczycić nieprzeciętnymi układami w zakresie redukcji emisji cząstek stałych. Łada to diesle, jakie są uznane na terenie całego świata, lecz walczą ze strapieniem z filtrami FAP. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Strzałkowie znaleźć można zakłady, zajmujące się regeneracją katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Łada. Filtry DPF FAP chodzą w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach, a mianowicie w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie następuje utrata właściwości urządzenia. Ponieważ Łada, równorzędnie jak inne auta wymaga do sprawnego działania nienaruszonych katalizatorów samochodowych warto wspomnieć, by w Strzałkowie zwrócić uwagę na FAP. Wykaz cen regeneracji katalizatorów marki Łada dla Strzałkowa ulokowaliśmy w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by zweryfikować na tej liście, ceny za usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Strzałkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Strzałkowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Strzałkowie 320
Mycie katalizatora Łada w Strzałkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Strzałkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Strzałkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Strzałkowie 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Strzałkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Strzałkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Strzałkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strzałkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Strzałkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzałkowo Andrzejewskiego STZ01N 52.312210/17.815430 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer