Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Strzelin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Strzelinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Strzelin słynne jest z powodu laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się przywracaniem sprawności katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych korporacji Łada. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Strzelinem znaleźć można pracownie, zajmujące się regeneracją katalizatorów SCR do aut osobowych Łada. Osiągnięcie osiągów emisji spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie katalizatora. Odszukanie profesjonalnego mechanika samochodowego w Strzelinie wyprofilowanego w samochodach Łada może przysporzyć trudności, jak również jest mozolne. Nieraz sprawcą zapchanego filtra cząstek stałych, wytwórcy Łada, jest inne uszkodzenie, na przykład: nieszczelny układ wtryskowy. Łada to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą na terenie całego świata, mimo to borykają się z problemami z filtrami FAP. Strzelin jest jednym z centrów, które spotyka problem związany, z dużą zawartością procentową smogu nad głowami mieszkańców Strzelina, czemu słynna marka Łada próbuje, zapobiegać, z pomocą filtrów DPF/FAP. Aby uchronić się przed dużą ilością kłopotów z użytkowaniem diesla Łada, trzeba co jakiś czas przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Strzelina. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych czy regeneracja katalizatorów dla pojazdów marki Łada, znaleźć można w panelu po prawej, czy w warsztacie w Strzelinie. Ze względu fakt, że Łada, równorzędnie jak inne marki domaga się do poprawnej pracy działających katalizatorów polecamy w Strzelinie wziąć pod lupę filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Strzelinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Strzelinie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Strzelinie 320
Mycie katalizatora Łada w Strzelinie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Strzelinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Strzelinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Strzelinie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Strzelinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Strzelinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Strzelinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strzelinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Strzelinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzelin Osiedle Piastowskie Królowej Jadwigi STR01N 50.783161/17.060760 Wyszukaj
Strzelin Osiedle Piastowskie Wolności STR02ML 50.784592/17.068911 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer