Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Sucha Beskidzka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Suchej Beskidzkiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Sucha Beskidzka odznacza się obecnością laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem filtrów do aut osobowych i ciężarowych korporacji Łada. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Łada chlubią się bezkonkurencyjnymi metodami w sprawie zmniejszenia emisji zanieczyszczonych spalin. Sporo pojazdów w Suchej Beskidzkiej to samochody z silnikiem i-CTDi mające zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do oczyszczania. Aby unikać problemów w użytkowaniu auta Łada, przydaje się okazjonalnie przedmuchać filtr DPF, usługa jest świadczona w pracowni pod Suchej Beskidzkiej. Słynnej marce Łada nie powiodłoby się wytwarzanie niezbędnych do spełnienia górnych pułapów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Suchą Beskidzką odnaleźć można warsztaty, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Nierzadko sprawcą zatkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, z logo Łada, bywa inny problem, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Zwykłą wadą, z którą biedzą się samochody z logo Łada, zwłaszcza, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą filtr DPF FAP. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów jak również płukanie katalizatorów samochodowych dla pojazdów marki Łada, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, jak również w warsztatowym laboratorium w Suchej Beskidzkiej. Lista cenowa odnawiania elementów katalizatorów dla Łada dla Suchej Beskidzkiej umieszczono w dolnej części strony, powinno być można przeglądnąć tam, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Suchej Beskidzkiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Suchej Beskidzkiej 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Suchej Beskidzkiej 320
Mycie katalizatora Łada w Suchej Beskidzkiej 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Suchej Beskidzkiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Suchej Beskidzkiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Suchej Beskidzkiej 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Suchej Beskidzkiej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Suchej Beskidzkiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Suchej Beskidzkiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Suchej Beskidzkiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Suchej Beskidzkiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sucha Beskidzka Podkościele Adama Mickiewicza SBE01A 49.742619/19.591450 Wyszukaj
Sucha Beskidzka Osiedle Beskidzkie Adama Mickiewicza POP-SBE1 49.739128/19.577890 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer