Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Sułkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Sułkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Katalizator samochodowy robi się standardem w samochodach osobowych Łada z silnikiem wysokoprężnym, aczkolwiek część ta zużywa się, z czym poradzić może sobie mycie katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Sułkowicami. Zwykle powodem zaczopowania katalizatora, wytwórcy Łada, bywa inny defekt, dla przykładu: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Zachowanie maksymalnych wyników ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga przygotowanego katalizatora. Łada to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są popularne na terenie całego świata, jednakże borykają się ze strapieniem z filtrami DPF. Sułkowice jest jednym z centrów, które biją na alarm mający związek, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma Łada próbuje, przeciwdziałać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Wyszukanie właściwego warsztatu w Sułkowicach wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Łada może przysporzyć problemów, i jest czasochłonne. Filtry cząstek stałych DPF FAP trudnią się pracą w bardzo zanieczyszczonym środowisku pracy, a więc w wydechu, co jest powodem, że następuje spadek wyników urządzenia. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z ceramiki, a także metalowej osłony, przez co filtry FAP zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, zachwalamy tym samym pracownię w Sułkowicach. Z racji tego, że Łada, niczym inne auta koniecznie wymaga do właściwej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Sułkowicach wziąć pod skrzydła katalizator samochodowy. Zregenerowanie wydajności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Sułkowicach dla aut Łada jest możliwe do osiągnięcia, ponieważ regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do Sułkowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Sułkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Sułkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Sułkowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Sułkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Sułkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Sułkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Sułkowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Sułkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Sułkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Sułkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sułkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Sułkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sułkowice Zagumnie Wyzwolenia SKC01G 49.842152/19.803391 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer