Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Suśnik

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Suśniku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Suśnik chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych znanej firmy Łada. Zachowanie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych gazów wydechowych, zgodnych z emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje przygotowanego katalizatora SCR. Diesle ze stajni Łada mogą się poszczycić znakomitymi rozwiązaniami w temacie zredukowania ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Oprócz rozrywek dla podróżnych pod Suśnikiem zlokalizować można laboratoria, zajmujące się płukaniem DPF FAP do pojazdów Łada. Typową niedoskonałością, z którą borykają się auta znanego koncernu Łada, zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Cały szereg samochodów w Suśniku to pojazdy z silnikiem MultiJet posiadające katalizator samochodowy, który wymaga oczyszczania. DPF-y złożone są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, polecamy warsztat w Suśniku. Suśnik należy do centrów, które mają kłopot powiązany, z dużą zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynny koncern Łada dąży aby, zapobiegać, dzięki obecności katalizatorów. Wykaz cen regeneracji filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Łada dla Suśnika można znaleźć w poniższej sekcji, istnieje możliwość by znaleźć w tej tabeli, ceny za przeprowadzenie naprawy FAP. Ponieważ Łada, niczym inne auta potrzebuje do sprawnej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też zalecamy w Suśniku zadbać o filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Suśniku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Suśniku 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Suśniku 320
Mycie katalizatora Łada w Suśniku 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Suśniku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Suśniku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Suśniku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Suśniku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Suśniku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Suśniku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Suśniku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Suśniku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Suśnik Zamkowa POP-ONR1 54.115681/21.082081 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer