Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Świebodzin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Świebodzinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Świebodzin słynne jest z powodu laboratorium trudniącego się przywracaniem sprawności filtrów i katalizatorów do samochodów ze stajni Łada. Filtry FAP utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz korpusu z metalu, przez co filtry DPF zaczopowują się sadzą i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem usługi z Świebodzina. Klasyczną niedoskonałością, z którą biedzą się diesle znanej firmy Łada, zwłaszcza, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr DPF FAP. Katalizatory SCR operują w niewiarygodnie ciężkim środowisku, a mianowicie w układzie wydechowym, w wyniku czego dochodzi do spadku właściwości podzespołu. Świebodzin jest jednym z centrów, które biją na alarm bezpośrednio związany, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny producent Łada dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Generowanie pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, poprawnych według normy EURO 4, domaga się sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP. Mnóstwo samochodów w Świebodzinie to samochody z silnikiem CRDi mające wbudowany filtr cząstek stałych, który potrzebuje odnawiania elementów. Łada to auta osobowe i ciężarowe, które są uznane w całej Europie i nie tylko, ale zmagają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF i regeneracja FAP dla aut Łada, odszukać można na naszej stronie internetowej, i w warsztacie mechaniki samochodowej w Świebodzinie. Tabela cennika odnawiania filtrów cząstek stałych DPF pochodzących z Łada dla Świebodzina można znaleźć w poniższej sekcji, należy porównać w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi regeneracji DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Świebodzinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Świebodzinie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Świebodzinie 320
Mycie katalizatora Łada w Świebodzinie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Świebodzinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Świebodzinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Świebodzinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Świebodzinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Świebodzinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Świebodzinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świebodzinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Świebodzinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świebodzin Osiedle Południowe Sulechowska SBD01N 52.235458/15.539740 Wyszukaj
Świebodzin Osiedle Łużyckie Szkolna SBD02N 52.239609/15.536210 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer