Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Świerzawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Świerzawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Świerzawa znane jest z warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem katalizatorów SCR do aut z symbolem Łada. Filtry DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także korpusu z metalu, przez co filtry FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem firmę pod Świerzawą. Auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Łada charakteryzują się wyjątkowymi aparaturami w sferze spadku poziomu emisji gazów wydechowych. Świerzawa należy do miast, które dotyka kłopot związany, z ilością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Łada stara się, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. Marce Łada mogłoby nie powieść się osiągnięcie żądanych przez normy górnych limitów poziomu emisji gazów wydechowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Dobór właściwego warsztatu mechaniki w Świerzawie wyprofilowanego w pojazdach Łada może przysporzyć trudności, jak również jest czasochłonne. Sporo pojazdów osobowych w Świerzawie to auta z silnikiem i-CTDi posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który wymaga czyszczenia. Standardowo przyczyną uszkodzenia filtra FAP, korporacji Łada, bywa inny defekt, doskonałym przykładem jest: uszkodzony układ doładowania. Tabela z cenami oczyszczania katalizatorów samochodowych z Łada dla Świerzawę widnieje pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by wyszukać na tej liście, jaka jest cena za wykonanie usługi regeneracji katalizatorów SCR. Usługi, między innymi czyszczenie DPF i płukanie DPF dla pojazdów Łada, wyszukać można w panelu bocznym, i w laboratorium warsztatu w Świerzawie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Świerzawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Świerzawie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Świerzawie 320
Mycie katalizatora Łada w Świerzawie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Świerzawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Świerzawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Świerzawie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Świerzawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Świerzawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Świerzawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer