Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Świętajno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Świętajnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Świętajnie znajduje się szansa odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów Łada z przyczyny bytności pracowni warsztatu z Świętajna. Żeby unikać problemów przy prowadzeniu auta Łada, przydaje się czasami wyczyścić filtr i katalizator, usługa jest świadczona u mechanika pod Świętajna. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem w Świętajnie zlokalizować można laboratoria, trudniące się płukaniem DPF FAP do samochodów Łada. Filtry cząstek stałych DPF FAP trudnią się pracą w niewiarygodnie ciężkich warunkach, to jest w układzie wydechowym, co sprawia, że dochodzi do spadku parametrów urządzenia. Nagminnie źródłem usterki FAP-a, znanego koncernu Łada, trafia się inny problem, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Znanej korporacji Łada niemożliwe byłoby wyprodukowanie wymaganych do spełnienia osiągów zawartości emitowanych cząstek stałych, bez montażu katalizatorów samochodowych. Łada to pojazdy, jakie są uznane na terenie całego kraju, jednak stykają się z bolączkami z katalizatorami SCR. Dobranie fachowego warsztatu w Świętajnie przodującego w samochodach osobowych Łada może przysporzyć problemów, jak również jest żmudne. Ulepszenie sprawności części filtrów cząstek stałych DPF w Świętajnie dla aut marki Łada jest możliwe, bo regeneracja hydrochemiczna dotarła do Świętajna. Odnajdź swój warsztat samochodowy, który specjalizuje się w Łada w Świętajnie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Świętajnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Świętajnie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Świętajnie 320
Mycie katalizatora Łada w Świętajnie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Świętajnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Świętajnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Świętajnie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Świętajnie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Świętajnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Świętajnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świętajnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Świętajnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świętajno Grunwaldzka SWJ202 53.565300/21.225370 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer