Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Szczebrzeszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Szczebrzeszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardem w autach Łada z silnikiem na ropę, choć moduł ten psuje się, czemu podołać może płukanie filtrów FAP w laboratorium pod Szczebrzeszynem. Łada to samochody osobowe i ciężarowe, które są uznane na terenie całej Polski, ale biedzą się z problemami z filtrami cząstek stałych. FAP-y operują w niewiarygodnie trudnym środowisku, a dokładnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że dochodzi do spadku wyników podzespołu. Firmie Łada nie powiodło się osiągnięcie wymaganych do zrealizowania maksymalnych wyników zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez montażu filtrów DPF/FAP. Filtry DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy firmę pod Szczebrzeszynem. Typową bolączką, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Łada, zwykle, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany filtr DPF. Bardzo często przyczyną przytkanego filtra cząstek stałych FAP, spod skrzydeł Łada, zdarza się inne uszkodzenie, doskonałym przykładem jest: uszkodzony zawór EGR. Sporo samochodów osobowych w Szczebrzeszynie to samochody z silnikiem i-CTDi posiadające filtr cząstek stałych, który potrzebuje odnawiania elementów. Taryfikator usług czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP/DPF dedykowanych do Łada dla Szczebrzeszyna umieściliśmy na dole, powinno być można odszukać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie płukania FAP. Dobierz swój warsztat, który naprawi Twój samochód marki Łada w Szczebrzeszynie, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Szczebrzeszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Szczebrzeszynie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Szczebrzeszynie 320
Mycie katalizatora Łada w Szczebrzeszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Szczebrzeszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Szczebrzeszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Szczebrzeszynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Szczebrzeszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Szczebrzeszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Szczebrzeszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer