Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Szczuczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Szczuczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach Łada z silnikiem napędzanym dieslem, jednakże część tę dotykają usterki, w czym może pomóc naprawa filtrów DPF w pracowni pod Szczuczynem. Pojazdy korporacji Łada odznaczają się nieprzeciętnymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie obniżania ilości emitowanych cząstek stałych. Zdobycie górnych limitów produkcji gazów wydechowych, dozwolonych przez emisji spalin, koniecznie potrzebuje niezawodnego filtra DPF/FAP. Znanej marce Łada nie powiodłoby się uzyskanie żądanych przez normy maksymalnych wartości poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów. Prócz rozrywek dla turystów pod Szczuczynem odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się regeneracją katalizatorów do samochodów osobowych Łada. Szczuczyn należy do ośrodków, jakie napotykają problem związany, z dużym procentem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znany koncern Łada stara się, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Aby unikać kłopotów z eksploatacją pojazdu Łada, wypada okresowo czyścić FAP, jest to udostępnione w warsztacie samochodowym pod Szczuczyna. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w nadzwyczaj trudnym środowisku, a więc w samochodowym wydechu, co sprawia, że dochodzi do spadku parametrów części. Dobierz swojego mechanika, który naprawi Twój samochód marki Łada w Szczuczynie, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie. Odtworzenie skuteczności części katalizatorów w Szczuczynie dla aut marki Łada jest łatwe, albowiem regeneracja wodno-chemiczna zawędrowała do Szczuczyna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Szczuczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Szczuczynie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Szczuczynie 320
Mycie katalizatora Łada w Szczuczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Szczuczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Szczuczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Szczuczynie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Szczuczynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Szczuczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Szczuczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczuczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Szczuczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczuczyn Nowe Miasto Jana Kilińskiego SCC01N 53.565498/22.284510 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer