Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Szczurowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Szczurowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Łada z silnikiem wysokoprężnym, jednakże komponent ten dotykają usterki, w czym może pomóc czyszczenie filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Szczurową. Osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Łada mogą się pochwalić nieprzeciętnymi aparaturami w sferze zredukowania ilości emitowanych gazów spalinowych. Wiele aut w Szczurowej to auta z silnikiem CDTi mające zainstalowany filtr i katalizator, który wymaga regeneracji. Ażeby uchronić się przed dużą ilością problemów przy prowadzeniu auta Łada, należy okazjonalnie wyczyścić filtr i katalizator, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Szczurowej. Dobór adekwatnego warsztatu samochodowego w Szczurowej wyprofilowanego w autach Łada może być skomplikowane, jak również jest czasochłonne. Szczurowa należy do centrów, które mają kłopot związany, z ilością szkodliwych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Szczurowej, czemu marka Łada dąży aby, przeciwdziałać, z wykorzystaniem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry cząstek stałych DPF FAP wykonują pracę w wyjątkowo ciężkich warunkach, a konkretnie w samochodowym wydechu, co wywołuje, że następuje utrata parametrów podzespołu. Katalizatory samochodowe składają się z ceramicznego wkładu, a także metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe wypełniają się i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem warsztat z Szczurowej. Tabela z cenami płukania katalizatorów samochodowych dla Łada dla Szczurowej ulokowano na dole, da się odszukać w tamtym cenniku, jaka jest cena za usługi naprawy filtrów cząstek stałych. Gdyż Łada, równorzędnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania kompletnych katalizatorów polecamy, żeby w Szczurowej zaopiekować się elementem, jakim jest FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Szczurowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Szczurowej 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Szczurowej 320
Mycie katalizatora Łada w Szczurowej 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Szczurowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Szczurowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Szczurowej 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Szczurowej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Szczurowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Szczurowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczurowej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Szczurowej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczurowa Rynek SCU01G 50.117329/20.635670 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer