Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Szeligi

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Szeligach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Szeligi znane jest z warsztatu samochodowego trudniącego się regenerowaniem katalizatorów SCR do aut znanej firmy Łada. Ażeby uchronić się od trudności podczas prowadzenia pojazdu Łada, potrzeba co jakiś czas przedmuchać filtr i katalizator, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Szelig. Szeligi jest jednym z centrów, które dotyka problem powiązany, z dużą ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna marka Łada usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych DPF. Odnalezienie specjalistycznego zakładu mechaniki w Szeligach celującego w pojazdach Łada może być skomplikowane, a także jest czasochłonne. Nagminnie podłożem zaczopowania filtra cząstek stałych DPF, wytwórcy Łada, staje się inny mankament, jedną z możliwości jest: nieszczelne turbo. Łada to samochody, jakie są znane na całym świecie, ale borykają się z kwestią z filtrami FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, a także osłony z metalu, przez co filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebują czyszczenia, polecamy zatem warsztat z Szelig. Prócz atrakcji dla przyjezdnych w Szeligach znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych Łada. Wyszukaj swojego mechanika samochodowego, który pomoże z Łada w Szeligach, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Zrewaloryzowanie efektywności składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Szeligach dla aut producenta Łada jest możliwe, ponieważ regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Szelig.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Szeligach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Szeligach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Szeligach 320
Mycie katalizatora Łada w Szeligach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Szeligach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Szeligach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Szeligach 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Szeligach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Szeligach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Szeligach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer