Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Szeligi

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Szeligach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Szeligi znane jest z pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem filtrów do aut osobowych korporacji Łada. Szeligi należy do centrów, które mają kłopot w związku, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Szelig, czemu znany koncern Łada usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych. Żeby uchronić się od problemów w eksploatacji pojazdu Łada, przydaje się okresami przedmuchać katalizator, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Szelig. Osobówki z symbolem Łada wyróżniają się pierwszorzędnymi mechanizmami w zagadnieniu spadku ilości emitowanych gazów spalinowych. Katalizatory SCR chodzą w nieprzeciętnie skomplikowanym środowisku pracy, a mianowicie w wydechu, w wyniku czego dochodzi do utraty możliwości części. Standardową wadą, dotykającą osobówki marki Łada, zwykle, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr FAP. Zdobycie górnych pułapów emisji spalin, poprawnych według normy emisji spalin EURO 5, wymaga niezawodnego filtra cząstek stałych DPF. Słynnej marce Łada niemożliwe byłoby osiągnięcie wymaganych do zrealizowania wyników poziomu emisji cząstek stałych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zrewaloryzowanie wydajności elementów filtrów FAP w Szeligach dla samochodów marki Łada jest prawdopodobne, dlatego, że regeneracja hydrochemiczna przybyła do Szelig. Z racji tego, że Łada, tak jak inne samochody potrzebuje do nienagannego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych dlatego też warto wspomnieć, by w Szeligach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Szeligach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Szeligach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Szeligach 320
Mycie katalizatora Łada w Szeligach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Szeligach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Szeligach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Szeligach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Szeligach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Szeligach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Szeligach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer