Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Tarnowo Podgórne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Tarnowie Podgórnym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Łada z silnikiem na olej napędowy, choć część tą dotykają usterki, czemu podołać może czyszczenie filtrów FAP w laboratorium pod Tarnowem Podgórnym. Mnóstwo pojazdów osobowych w Tarnowie Podgórnym to pojazdy z silnikiem TDDI posiadający zainstalowany katalizator, który dopomina się mycia. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Łada chlubią się kapitalnymi metodami w dziedzinie obniżania ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Katalizatory samochodowe zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, i osłony z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zachwalamy tym samym warsztat w Tarnowie Podgórnym. Typową usterką, z którą biedzą się pojazdy marki Łada, głównie, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami DPF. Tarnowo Podgórne jest jednym z centrów, jakie mają problem mający związek, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia nad głowami mieszkańców Tarnowa Podgórnego, czemu koncern Łada usiłuje, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów DPF. By uniknąć problemów z eksploatacją auta Łada, wypada co jakiś czas wyczyścić DPF, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Tarnowa Podgórnego. Korporacji Łada mogłoby nie powieść się uzyskanie potrzebnych górnych osiągów zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Lista cenowa odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Łada dla Tarnowa Podgórnego widnieje poniżej, istnieje możliwość by wyszukać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi regeneracji DPF FAP. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów albo płukanie FAP dla aut marki Łada, odnaleźć można w panelu bocznym naszej strony, albo w pracowni warsztatu w Tarnowie Podgórnym.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Tarnowie Podgórnym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Tarnowie Podgórnym 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Tarnowie Podgórnym 320
Mycie katalizatora Łada w Tarnowie Podgórnym 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Tarnowie Podgórnym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Tarnowie Podgórnym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Tarnowie Podgórnym 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Tarnowie Podgórnym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Tarnowie Podgórnym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Tarnowie Podgórnym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tarnowie Podgórnym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Tarnowie Podgórnym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tarnowo Podgórne Krucza TRP01N 52.461189/16.676300 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer