Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Trójmiasto

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Trójmieście

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Trójmieście znajduje się opcja regeneracji filtrów DPF/FAP do aut Łada z racji bytności mechanika z Trójmiasta. Słynnej marce Łada mogłoby nie powieść się osiągnięcie wymaganych do spełnienia maksymalnych wyników ilości produkowanych gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Trójmiasto należy do centrów, które mają problem związany, z ilością produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynna marka Łada dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą obecności katalizatorów. Wiele aut w Trójmieście to pojazdy z silnikiem D-4D posiadający zainstalowany FAP, który wymaga czyszczenia. Główną bolączką, dotykającą osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Łada, szczególnie, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr cząstek stałych DPF FAP. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem pod Trójmiastem zlokalizować można warsztaty samochodowe, parające się regeneracją katalizatorów do pojazdów Łada. Odzyskanie maksymalnych wyników emisji cząstek stałych, zgodnych z emisji spalin EURO 4, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych. Dobranie fachowego warsztatu samochodowego w Trójmieście wyspecjalizowanego w pojazdach Łada może dostarczyć kłopotów, a także jest pracochłonne. Z racji tego, że Łada, niczym inne marki wymaga do sprawnego działania nienaruszonych katalizatorów dlatego też zalecamy, żeby w Trójmieście przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR. Ulepszenie skuteczności części katalizatorów w Trójmieście dla samochodów marki Łada jest prawdopodobne, bowiem nowa technologia regeneracji zawędrowała do Trójmiasta.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Trójmieście

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Trójmieście 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Trójmieście 320
Mycie katalizatora Łada w Trójmieście 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Trójmieście 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Trójmieście 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Trójmieście 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Trójmieście 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Trójmieście 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Trójmieście

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer