Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Twardogóra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Twardogórze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Twardogóra słynie z warsztatu samochodowego trudniącego się myciem filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych z logo Łada. Dobór adekwatnego warsztatu w Twardogórze celującego w samochodach osobowych Łada może przysporzyć problemów, jak również jest mozolne. Łada to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą na terenie całej Polski, mimo to walczą z problemami z katalizatorami. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem w Twardogórze odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów Łada. Mnóstwo samochodów w Twardogórze to auta z turbosprężarką wyposażone w filtr DPF FAP, który potrzebuje czyszczenia. Osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Łada odznaczają się bardzo dobrymi układami w temacie ograniczenia zawartości emitowanych gazów spalinowych. Nierzadko podłożem zapchanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, firmy Łada, trafia się inna usterka, jeden z nich to: uszkodzona turbosprężarka. Filtry DPF operują w niezwykle skomplikowanym środowisku, a więc w układzie wydechowym, co wywołuje, że następuje spadek właściwości części. Poprawienie skuteczności składowych katalizatorów w Twardogórze dla pojazdów producenta Łada jest możliwe do osiągnięcia, gdyż regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Twardogóry. Usługi takie jak czyszczenie DPF a także płukanie filtrów cząstek stałych dla aut producenta Łada, wyszukać można w panelu po prawej, a także w warsztatowym laboratorium w Twardogórze.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Twardogórze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Twardogórze 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Twardogórze 320
Mycie katalizatora Łada w Twardogórze 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Twardogórze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Twardogórze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Twardogórze 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Twardogórze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Twardogórze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Twardogórze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer