Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Tychowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Tychowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Tychowie pojawiła się możliwość odnawiania elementów filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada z powodu bytności warsztatowego laboratorium z Tychowa. Znanej firmie Łada nie powiodło się wyprodukowanie niezbędnych limitów ilości produkowanych gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Tychowem odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się naprawą katalizatorów SCR do pojazdów Łada. Bardzo często sprawcą zatkanego katalizatora samochodowego, z symbolem Łada, staje się inny problem, na przykład: uszkodzony układ doładowania. Filtry DPF FAP wykonują pracę w niewiarygodnie trudnym środowisku, to jest za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Uzyskanie maksymalnych limitów produkcji spalin, poprawnych według normy emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga funkcjonującego FAP-a. Dobór wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Tychowie wyprofilowanego w samochodach Łada może przysporzyć trudności, i jest mozolne. Żeby zabezpieczyć się od utrudnień podczas prowadzenia samochodu Łada, wypada co pewien czas wyczyścić filtr cząstek stałych, udostępniono taką usługę u mechanika pod Tychowa. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów samochodowych jak również regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut Łada, można odszukać po prawej stronie, jak również w laboratorium warsztatu w Tychowie. Przywrócenie niezawodności składowych filtrów cząstek stałych FAP w Tychowie dla pojazdów Łada jest ogólnodostępne, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna trafiła do Tychowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Tychowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Tychowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Tychowie 320
Mycie katalizatora Łada w Tychowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Tychowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Tychowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Tychowie 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Tychowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Tychowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Tychowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer