Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Tylicz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Tyliczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Tyliczu znajduje się opcja odnawiania elementów filtrów DPF/FAP do pojazdów Łada z przyczyny działalności warsztatowego laboratorium z Tylicza. Na ogół przyczyną zdławionego filtra cząstek stałych FAP, marki Łada, zdarza się inny defekt, doskonałym przykładem jest: uszkodzony układ doładowania. Filtry FAP wykonują pracę w niezwykle ciężkim środowisku pracy, a więc w rurze wydechowej, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Filtry cząstek stałych złożone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że FAP-y wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy warsztat z Tylicza. Główną wadą, z jaką męczą się osobówki znanej marki Łada, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr cząstek stałych DPF FAP. Duża część pojazdów w Tyliczu to pojazdy z silnikiem JTD posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do czyszczenia. Prócz niespodzianek dla turystów pod Tyliczem zlokalizować można warsztaty, trudniące się płukaniem FAP do aut osobowych i ciężarowych Łada. Tylicz należy do centrów, jakie napotykają problem mający związek, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Tylicza, czemu znany producent Łada stara się, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem katalizatorów samochodowych. Gdyż Łada, niczym każda inna marka koniecznie wymaga do nienagannej pracy kompletnych katalizatorów dlatego też warto wspomnieć, by w Tyliczu wziąć pod lupę katalizator SCR. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów SCR jak też regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów Łada, znaleźć można w panelu po prawej, jak też w warsztacie samochodowym w Tyliczu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Tyliczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Tyliczu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Tyliczu 320
Mycie katalizatora Łada w Tyliczu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Tyliczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Tyliczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Tyliczu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Tyliczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Tyliczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Tyliczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tyliczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Tyliczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tylicz Rynek TYL01G 49.397690/21.023390 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer