Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Urzędów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Urzędowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Urzędów wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu trudniącego się odnawianiem elementów filtrów DPF do aut znanego koncernu Łada. Odzyskanie górnych osiągów poziomu emisji gazów wydechowych, dozwolonych normą EURO 4, koniecznie wymaga niezawodnego katalizatora SCR. Samochody spod znaku Łada charakteryzują się doskonałymi aparaturami w dziedzinie zmniejszania produkcji zanieczyszczonych spalin. Dobranie kompetentnego warsztatu samochodowego w Urzędowie wyspecjalizowanego w autach Łada może przysporzyć trudności, oraz jest długotrwałe. Prócz atrakcji dla turystów w Urzędowie odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Aby uchronić się od komplikacji przy prowadzeniu pojazdu Łada, potrzeba co pewien czas przeczyścić FAP, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Urzędowa. FAP-y działają w niezwykle trudnym środowisku, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty osiągów części. Zwykłą bolączką, jaka dotyka auta osobowe i ciężarowe firmy Łada, przede wszystkim, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Dobierz swój zakład, który poradzi sobie z Twoim Łada w Urzędowie, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu. Ponieważ Łada, zupełnie jak inne pojazdy potrzebuje do właściwego funkcjonowania kompletnych filtrów DPF dlatego też zalecamy w Urzędowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Urzędowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Urzędowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Urzędowie 320
Mycie katalizatora Łada w Urzędowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Urzędowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Urzędowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Urzędowie 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Urzędowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Urzędowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Urzędowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer