Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Wadowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Wadowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wadowice znane jest z laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się oczyszczaniem filtrów do aut osobowych i ciężarowych ze stajni Łada. Częstą niedoskonałością, z jaką męczą się samochody osobowe i ciężarowe ze stajni Łada, zwykle, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą katalizator SCR. Wadowice jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm mający związek, z zawartością smogu nad głowami mieszkańców Wadowic, czemu słynna marka Łada próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Łada cieszą się wyjątkowymi aparaturami w sferze ograniczenia zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Wiele pojazdów osobowych w Wadowicach to samochody z silnikiem JTDM posiadające wbudowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez naprawy. Żeby uchronić się przed dużą ilością problemów podczas prowadzenia diesla Łada, potrzeba co pewien czas czyścić filtr i katalizator, jest to udostępnione w laboratorium pod Wadowic. Znalezienie odpowiedniego zakładu mechaniki w Wadowicach specjalizującego się w pojazdach osobowych Łada może przysporzyć problemów, i jest długotrwałe. Katalizatory SCR utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF zaczopowują się i potrzebna jest regeneracja, zachwalamy tym samym pracownię w Wadowicach. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych oraz płukanie katalizatorów samochodowych dla aut Łada, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, oraz w warsztacie mechaniki samochodowej w Wadowicach. Z racji tego, że Łada, równorzędnie jak inne marki potrzebuje do sprawnego działania nieuszkodzonych filtrów DPF polecamy, żeby w Wadowicach wziąć pod lupę FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Wadowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Wadowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Wadowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Wadowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Wadowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Wadowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Wadowicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Wadowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Wadowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Wadowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wadowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Wadowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wadowice Osiedle Łąki Adama Mickiewicza WAD01MP 49.883091/19.475380 Wyszukaj
Wadowice Zaskawie Konstytucji 3 Maja WAD01G 49.875481/19.516781 Wyszukaj
Wadowice Kopernika Lwowska WAD01N 49.878281/19.507429 Wyszukaj
Wadowice Osiedle Słoneczne Wojska Polskiego WAD01A 49.891209/19.491470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer