Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Węgorzewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Węgorzewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.25

W Węgorzewie pojawiła się opcja płukania filtrów cząstek stałych do aut Łada z racji obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Węgorzewa. DPF-y trudnią się pracą w nadzwyczaj brudnym środowisku pracy, a więc w rurze wydechowej, co sprawia, że dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Stajni Łada nie udało się osiągnięcie potrzebnych do spełnienia wyników poziomu emisji gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Węgorzewem zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się regeneracją katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Łada. Osobówki znanej firmy Łada chlubią się doskonałymi aparaturami w dziedzinie ograniczenia poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie są uznane w całym kraju, mimo to biedzą się z bolączkami z katalizatorami SCR. Odzyskanie maksymalnych wartości zawartości produkowanych gazów spalinowych, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, domaga się działającego sprawnie filtra cząstek stałych DPF. Odnalezienie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Węgorzewie przodującego w autach osobowych Łada może przysporzyć trudności, jak również jest długotrwałe. Lista cen oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF dedykowanych do Łada dla Węgorzewa zamieściliśmy niżej, trzeba zweryfikować w tym cenniku, jaka jest cena za wykonanie płukania katalizatorów samochodowych. Zregenerowanie możliwości części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych DPF w Węgorzewie dla pojazdów marki Łada jest możliwe, albowiem regeneracja wodna dotarła do Węgorzewa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Węgorzewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Węgorzewie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Węgorzewie 320
Mycie katalizatora Łada w Węgorzewie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Węgorzewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Węgorzewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Węgorzewie 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Węgorzewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Węgorzewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Węgorzewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Węgorzewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Węgorzewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Węgorzewo Armii Krajowej WGW01G 54.216091/21.737480 Wyszukaj
Węgorzewo Zamkowa WEG01N 54.208870/21.743311 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer