Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Węgrzce Wielkie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Węgrzcach Wielkich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w samochodach Łada z silnikiem samozapłonowym, choć komponent ten dotykają usterki, co rozwiązać może czyszczenie FAP w pracowni pod Węgrzcami Wielkimi. Zachowanie górnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 5, potrzebuje niezawodnego filtra cząstek stałych FAP. Zazwyczaj usterką, jaka dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Łada, przede wszystkim, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą DPF. Samochody ze stajni Łada odznaczają się znakomitymi układami w sferze spadku produkcji cząstek stałych. Duża część samochodów osobowych w Węgrzcach Wielkich to pojazdy z silnikiem TDI wyposażone w FAP, który wymaga czyszczenia. Nagminnie sprawcą zdławionego filtra FAP, marki Łada, jest inna wada, czego przykładem może być: uszkodzona turbosprężarka. Słynnej korporacji Łada niemożliwe byłoby zachowanie oczekiwanych górnych limitów emisji zanieczyszczeń, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry cząstek stałych trudnią się pracą w bardzo trudnych warunkach pracy, to jest w układzie wydechowym, w wyniku czego następuje spadek właściwości podzespołu. Dlatego że Łada, niczym inne auta koniecznie potrzebuje do właściwego działania nieuszkodzonych katalizatorów warto nadmienić, by w Węgrzcach Wielkich wziąć pod skrzydła filtr FAP. Tabela cennika oczyszczania katalizatorów dla Łada dla Węgrzec Wielkich zamieszczono w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by wyszukać w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Węgrzcach Wielkich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Węgrzcach Wielkich 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Węgrzcach Wielkich 320
Mycie katalizatora Łada w Węgrzcach Wielkich 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Węgrzcach Wielkich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Węgrzcach Wielkich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Węgrzcach Wielkich 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Węgrzcach Wielkich 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Węgrzcach Wielkich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Węgrzcach Wielkich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Węgrzcach Wielkich z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Węgrzcach Wielkich wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Węgrzce Wielkie Trzy Domy Szkolna WWI01AP 50.015289/20.109989 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer