Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Werbkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Werbkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Werbkowicach jest opcja regenerowania filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada z racji funkcjonowania warsztatu z Werbkowic. Generowanie maksymalnych wyników emisji zanieczyszczeń, dozwolonych przez EURO 4, wymaga działającego filtra cząstek stałych. Mnóstwo samochodów w Werbkowicach to pojazdy z silnikiem dCi wyposażone w filtr i katalizator, który potrzebuje mycia. By unikać przykrości przy prowadzeniu diesla Łada, należy niekiedy przepłukać filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Werbkowic. Odnalezienie właściwego warsztatu samochodowego w Werbkowicach wyprofilowanego w samochodach Łada może dostarczyć problemów, a także jest czasochłonne. Nierzadko sprawcą przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej firmy Łada, jest inne uszkodzenie, jeden z nich to: niewłaściwy stan turbosprężarki. Oprócz niespodzianek dla turystów w Werbkowicach znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Łada. Słynnej korporacji Łada nie udało się uzyskanie wymaganych do spełnienia maksymalnych wartości ilości emitowanych gazów spalinowych, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Dlatego że Łada, równorzędnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do właściwego działania nieuszkodzonych filtrów DPF/FAP dlatego też warto nadmienić, by w Werbkowicach zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator SCR. Wykonywanie usług takich jak naprawa filtrów cząstek stałych albo płukanie DPF dla pojazdów marki Łada, odszukać można na naszej stronie internetowej, albo u mechanika w Werbkowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Werbkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Werbkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Werbkowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Werbkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Werbkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Werbkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Werbkowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Werbkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Werbkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Werbkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Werbkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Werbkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Werbkowice Zamojska WBK01G 50.753841/23.763060 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer