Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Wesółka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Wesółce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wesółce wystąpiła szansa oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do samochodów Łada z powodu działalności laboratorium warsztatu samochodowego z Wesółki. Firmie Łada nie powiodłoby się zachowanie oczekiwanych maksymalnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Aby uchronić się przed dużą ilością komplikacji w eksploatacji diesla Łada, przydaje się czasem przedmuchać katalizator SCR, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Wesółki. Mnóstwo pojazdów osobowych w Wesółce to pojazdy z silnikiem diesla posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który dopomina się naprawy. Zazwyczaj podłożem usterki FAP-a, wytwórcy Łada, jest inny problem, jeden z nich to: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Filtry cząstek stałych DPF FAP chodzą w wyjątkowo skomplikowanym środowisku, a dokładnie w samochodowym wydechu, co wywołuje, że dochodzi do spadku wyników urządzenia. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych w Wesółce odszukać można pracownie, trudniące się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Łada charakteryzują się świetnymi technologiami w temacie ograniczania zawartości emitowanych gazów spalinowych. Lista cenowa odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Łada dla Wesółki widnieje niżej, można zweryfikować w tym cenniku, jaka jest cena za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów samochodowych. Zrewaloryzowanie sprawności części filtrów cząstek stałych DPF w Wesółce dla pojazdów Łada jest łatwe, gdyż technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Wesółki.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Wesółce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Wesółce 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Wesółce 320
Mycie katalizatora Łada w Wesółce 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Wesółce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Wesółce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Wesółce 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Wesółce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Wesółce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Wesółce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer