Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Wielgolas Brzeziński

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Wielgolasie Brzezińskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Łada z silnikiem wysokoprężnym, lecz część ta psuje się, czemu podołać może mycie filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Wielgolasem Brzezińskim. Słynnej korporacji Łada nie udałoby się wyprodukowanie spodziewanych górnych limitów emisji zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych DPF. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem pod Wielgolasem Brzezińskim odnaleźć można pracownie, trudniące się regeneracją DPF do pojazdów osobowych Łada. Częstą niedoskonałością, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe ze stajni Łada, zwłaszcza, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą katalizator samochodowy. Wiele aut w Wielgolasie Brzezińskim to pojazdy z silnikiem MultiJet posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez naprawy. Auta spod znaku Łada odznaczają się wybitnymi mechanizmami w zakresie spadku poziomu emisji cząstek stałych. Wielgolas Brzeziński należy do miast, które biją na alarm mający związek, z ilością cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu koncern Łada usiłuje, zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych. Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w niewiarygodnie brudnych warunkach, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, przez co dochodzi do spadku właściwości części. Dlatego że Łada, tak jak inni producenci potrzebuje do sprawnego funkcjonowania sprawnych katalizatorów dlatego też zalecamy w Wielgolasie Brzezińskim zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych. Wykonywanie usług takich jak naprawa filtrów cząstek stałych albo płukanie filtrów cząstek stałych dla aut producenta Łada, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, albo w laboratorium w Wielgolasie Brzezińskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Wielgolasie Brzezińskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Wielgolasie Brzezińskim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Wielgolasie Brzezińskim 320
Mycie katalizatora Łada w Wielgolasie Brzezińskim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Wielgolasie Brzezińskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Wielgolasie Brzezińskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Wielgolasie Brzezińskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Wielgolasie Brzezińskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Wielgolasie Brzezińskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Wielgolasie Brzezińskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wielgolasie Brzezińskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Wielgolasie Brzezińskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wielgolas Brzeziński Wielgolas Brzeziński 33 HAL751 52.202030/21.391260 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer