Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Wieliszew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Wieliszewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardem w autach Łada z silnikiem napędzanym ropą, ale część tę dotykają usterki, z czym poradzić może sobie płukanie filtrów FAP w warsztacie pod Wieliszewem. Łada to osobowe i ciężarowe diesle, jakie cieszą się renomą w całym kraju, lecz stykają się z kwestią z katalizatorami. Sporo pojazdów w Wieliszewie to auta z silnikiem TDCI mające zamontowany filtr FAP, który musi się oddawać do regeneracji. Znalezienie fachowego mechanika w Wieliszewie wyspecjalizowanego w samochodach Łada może dostarczyć problemów, oraz jest mozolne. Nierzadko bolączką, na jaką narażone są pojazdy z symbolem Łada, przede wszystkim, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą katalizator samochodowy. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się ze skomplikowanej ceramiki, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zachwalamy tym samym współpracę z Wieliszewem. Osiągnięcie górnych osiągów ilości produkowanych spalin, dopuszczalnych przez normę EURO 4, domaga się działającego sprawnie FAP-a. Prócz rozrywek dla turystów pod Wieliszewem odnaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Gdyż Łada, równorzędnie jak inne auta potrzebuje do nienagannej pracy sprawnych filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy, żeby w Wieliszewie zwrócić uwagę na filtr DPF. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR czy regeneracja DPF FAP dla pojazdów producenta Łada, wyszukać można po prawej stronie, czy w warsztacie mechaniki samochodowej w Wieliszewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Wieliszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Wieliszewie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Wieliszewie 320
Mycie katalizatora Łada w Wieliszewie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Wieliszewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Wieliszewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Wieliszewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Wieliszewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Wieliszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Wieliszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wieliszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Wieliszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wieliszew Kościelna POP-WEW1 52.448280/20.967131 Wyszukaj
Wieliszew Modlińska WEW909 52.451092/20.967581 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer