Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Wieruszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Wieruszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wieruszowie istnieje szansa mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut osobowych Łada z przyczyny działalności warsztatu z Wieruszowa. Samochody znanej firmy Łada charakteryzują się znakomitymi aparaturami w zagadnieniu zmniejszenia ilości produkowanych gazów wydechowych. Filtry DPF działają w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy, czyli w układzie wydechowym, co jest powodem, że następuje spadek możliwości podzespołu. Oprócz atrakcji dla turystów w Wieruszowie znaleźć można zakłady, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Wyszukanie odpowiedniego mechanika w Wieruszowie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Łada może być skomplikowane, jak również jest żmudne. Aby ustrzec się od komplikacji w pracy samochodu Łada, przydaje się co jakiś czas przepalać katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Wieruszowa. Generowanie maksymalnych limitów zawartości produkowanych gazów spalinowych, zgodnych z EURO 5, koniecznie potrzebuje działającego FAP-a. Łada to diesle, które cieszą się renomą na terenie całego świata, ale borykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Cennik usług płukania filtrów DPF/FAP wymontowanych z Łada dla Wieruszowa zamieszczono w dolnej części strony, należy porównać w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi płukania FAP. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR jak również regeneracja DPF FAP dla samochodów marki Łada, znaleźć można w panelu po prawej, jak również w laboratorium w Wieruszowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Wieruszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Wieruszowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Wieruszowie 320
Mycie katalizatora Łada w Wieruszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Wieruszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Wieruszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Wieruszowie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Wieruszowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Wieruszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Wieruszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wieruszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Wieruszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wieruszów Osiedle Fabryczna Osiedle Fabryczna WIR01ML 51.296291/18.162979 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer