Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Wilamowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Wilamowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Wilamowicach wystąpiła opcja czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF do aut Łada dzięki funkcjonowania pracowni warsztatu z Wilamowic. Wilamowice należy do centrów, które spotyka problem powiązany, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny koncern Łada usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych. Nierzadko słabością, z którą biedzą się samochody spod skrzydeł Łada, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr DPF. Prócz rozrywek dla przyjezdnych w Wilamowicach odszukać można zakłady, trudniące się płukaniem DPF FAP do aut osobowych Łada. Znanemu producentowi Łada nie powiodło się osiągnięcie niezbędnych do spełnienia wartości zawartości produkowanych cząstek stałych, bez skorzystania z katalizatorów. Filtry cząstek stałych stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, co wywołuje, że katalizatory wypełniają się i wymagają czyszczenia, polecamy pracownię w Wilamowicach. Pojazdy korporacji Łada szczycą się znakomitymi technologiami w kwestii ograniczenia ilości produkowanych spalin. Aby uniknąć problemów w eksploatacji pojazdu Łada, potrzeba okresowo czyścić katalizator SCR, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Wilamowic. Usługi, między innymi czyszczenie filtrów cząstek stałych jak również regeneracja DPF dla pojazdów marki Łada, znaleźć można na naszej stronie internetowej, jak również u mechanika w Wilamowicach. Zrewaloryzowanie skuteczności części wchodzących w skład filtrów FAP w Wilamowicach dla aut Łada jest osiągalne, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Wilamowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Wilamowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Wilamowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Wilamowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Wilamowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Wilamowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Wilamowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Wilamowicach 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Wilamowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Wilamowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Wilamowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wilamowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Wilamowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wilamowice Pole Wilamowskie Ignacego Paderewskiego WIL01G 49.914001/19.152500 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer