Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Witaszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Witaszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Witaszyce odznacza się obecnością mechanika trudniącego się naprawą katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych wytwórcy Łada. Ażeby uchronić się od komplikacji przy prowadzeniu pojazdu Łada, trzeba co pewien czas wyczyścić DPF, usługa jest dostępna w warsztacie mechaniki samochodowej pod Witaszyc. Łada to diesle, jakie cieszą się renomą na terenie całej Polski, ale borykają się z bolączkami z filtrami FAP. Witaszyce należy do centrów, które dotyka kłopot powiązany, z dużą ilością szkodliwych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Witaszyc, czemu słynny koncern Łada dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Auta znanej marki Łada wyróżniają się wybitnymi narzędziami w temacie obniżania poziomu produkcji cząstek stałych. Zdobycie maksymalnych limitów produkcji zanieczyszczeń, dozwolonych normą EURO, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie katalizatora samochodowego. Standardową bolączką, z jaką biedzą się pojazdy firmy Łada, zwłaszcza, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany DPF. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Witaszycach znaleźć można zakłady, parające się regeneracją DPF FAP do pojazdów osobowych Łada. Cennik usług regenerowania katalizatorów wymontowanych z Łada dla Witaszyc zamieściliśmy poniżej tego tekstu, da się zweryfikować na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za usługi regeneracji DPF FAP. Przywrócenie możliwości elementów filtrów cząstek stałych DPF w Witaszycach dla pojazdów Łada jest łatwe, ponieważ technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Witaszyc.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Witaszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Witaszycach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Witaszycach 320
Mycie katalizatora Łada w Witaszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Witaszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Witaszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Witaszycach 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Witaszycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Witaszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Witaszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Witaszycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Witaszycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Witaszyce Stawna WTS01G 51.942440/17.570749 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer