Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Włodawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Włodawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Włodawa wyróżnia się z powodu laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut znanej firmy Łada. Łada to osobówki, które cieszą się uznaniem na terenie całego świata, mimo to walczą z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Ażeby uniknąć trudności przy prowadzeniu diesla Łada, wypada niekiedy przepalać DPF, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Włodawy. Prócz rozrywek dla podróżnych w Włodawie zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się regeneracją DPF do aut Łada. Cały szereg samochodów w Włodawie to samochody z silnikiem CTDi mające wbudowany filtr FAP, który nie może obejść się bez czyszczenia. Standardową usterką, z jaką męczą się osobówki firmy Łada, zwykle, mające silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami FAP. Generowanie górnych limitów zawartości emitowanych gazów wydechowych, zgodnych z emisji spalin, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie DPF-a. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Łada cechują się kapitalnymi rozwiązaniami w zakresie obniżania poziomu emisji gazów wydechowych. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Łada w Włodawie, dzięki naszej wyszukiwarce na naszym panelu. Serwis takich usług jak czyszczenie FAP a także regeneracja FAP dla samochodów producenta Łada, odnaleźć można po prawej stronie, a także w laboratorium warsztatu w Włodawie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Włodawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Włodawie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Włodawie 320
Mycie katalizatora Łada w Włodawie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Włodawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Włodawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Włodawie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Włodawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Włodawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Włodawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer