Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Wólka Kozodawska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Wólce Kozodawskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standard w autach osobowych Łada z silnikiem na olej napędowy, jednakowoż część ta zużywa się, w czym poradzić może naprawa filtrów FAP w pracowni pod Wólką Kozodawską. Filtry DPF trudnią się pracą w nieprzeciętnie obciążonych warunkach pracy , czyli w układzie wydechowym, co sprawia, że następuje spadek możliwości podzespołu. Generowanie wyników ilości emitowanych spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga przygotowanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. By ustrzec się od komplikacji w użytkowaniu pojazdu Łada, trzeba okresami przepalać katalizator samochodowy, udostępniono taką usługę u mechanika pod Wólki Kozodawskiej. Zwykle sprawcą zatkanego filtra cząstek stałych FAP, z logo Łada, bywa inna wada, jedną z możliwości jest: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Wólka Kozodawska należy do centrów, które mają problem związany, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny producent Łada dąży aby, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów DPF/FAP. Pojazdy marki Łada mogą się poszczycić bezkonkurencyjnymi metodami w kwestii zredukowania emisji gazów wydechowych. Łada to samochody, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, jednak biedzą się z kwestią z katalizatorami. Znajdź swój zakład, który specjalizuje się w Łada w Wólce Kozodawskiej, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Ponieważ Łada, niczym inne pojazdy wymaga do sprawnego funkcjonowania niezepsutych katalizatorów dlatego też zalecamy, żeby w Wólce Kozodawskiej zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Wólce Kozodawskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Wólce Kozodawskiej 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Wólce Kozodawskiej 320
Mycie katalizatora Łada w Wólce Kozodawskiej 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Wólce Kozodawskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Wólce Kozodawskiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Wólce Kozodawskiej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Wólce Kozodawskiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Wólce Kozodawskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Wólce Kozodawskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wólce Kozodawskiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Wólce Kozodawskiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wólka Kozodawska Źródlana WKZ01A 52.036240/21.015791 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer