Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Wyszogród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Wyszogrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wyszogrodzie istnieje szansa odnawiania filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Łada z racji bytności mechanika z Wyszogrodu. Sporo pojazdów osobowych w Wyszogrodzie to pojazdy z silnikiem TDI wyposażone w filtr DPF FAP, który dopomina się regenerowania. Wyszogród jest jednym z miast, które mają problem powiązany, z ilością zanieczyszczeń w powietrzu Wyszogrodu, czemu firma Łada stara się, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Znanej korporacji Łada nie powiodłoby się wyprodukowanie potrzebnych wartości zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez montażu katalizatorów samochodowych. Żeby uchronić się od utrudnień w użytkowaniu diesla Łada, przydaje się czasem czyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to udostępnione w pracowni pod Wyszogrodu. Typową usterką, na jaką narażone są diesle spod znaku Łada, przede wszystkim, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany katalizator SCR. Łada to pojazdy, jakie są popularne na terenie całego świata, mimo to stykają się z bolączkami z katalizatorami. Oprócz atrakcji turystycznych pod Wyszogrodem odszukać można zakłady, parające się płukaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych Łada. Namierz warsztat, który naprawia samochody marki Łada w Wyszogrodzie, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Tabela z cenami odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Łada dla Wyszogrodu wstawiliśmy na dole, trzeba wyszukać w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Wyszogrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Wyszogrodzie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Wyszogrodzie 320
Mycie katalizatora Łada w Wyszogrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Wyszogrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Wyszogrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Wyszogrodzie 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Wyszogrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Wyszogrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Wyszogrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wyszogrodzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Wyszogrodzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wyszogród Zamieście Adama Mickiewicza WOD01N 52.391201/20.187170 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer