Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Zabierzów Bocheński

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Zabierzowie Bocheńskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w samochodach Łada z silnikiem wysokoprężnym, jednak komponent ten dotykają usterki, co rozwiązać może czyszczenie DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Zabierzowem Bocheńskim. Słynnemu producentowi Łada nie powiodłoby się zdobycie niezbędnych do zrealizowania limitów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Typową bolączką, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Łada, zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zaczopowany FAP. Ażeby ustrzec się od komplikacji podczas prowadzenia samochodu Łada, należy okresami przeczyścić DPF, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Zabierzowa Bocheńskiego. Filtry cząstek stałych funkcjonują w nieprzeciętnie trudnych warunkach pracy, czyli w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że po czasie następuje utrata parametrów podzespołu. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Zabierzowem Bocheńskim znaleźć można laboratoria, parające się płukaniem DPF do pojazdów osobowych Łada. Łada to osobówki, jakie są znane na terenie całego kraju, lecz biedzą się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Zdobycie wartości ilości emitowanych zanieczyszczeń, poprawnych według normy emisji spalin EURO, wymaga sprawnego katalizatora. Wykaz cen odnawiania elementów filtrów cząstek stałych DPF dla Łada dla Zabierzowa Bocheńskiego ulokowano pod zdjęciem, trzeba przeglądnąć na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi płukania katalizatorów. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i płukanie FAP dla pojazdów Łada, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, i w pracowni w Zabierzowie Bocheńskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Zabierzowie Bocheńskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Zabierzowie Bocheńskim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Zabierzowie Bocheńskim 320
Mycie katalizatora Łada w Zabierzowie Bocheńskim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Zabierzowie Bocheńskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Zabierzowie Bocheńskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Zabierzowie Bocheńskim 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Zabierzowie Bocheńskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Zabierzowie Bocheńskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Zabierzowie Bocheńskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zabierzowie Bocheńskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Zabierzowie Bocheńskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zabierzów Bocheński Zabierzów Bocheński 361 ZBH01G 50.067680/20.317850 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer