Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Zabrodzie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Zabrodziu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zabrodziu wystąpiła opcja regenerowania katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Łada z przyczyny funkcjonowania warsztatowego laboratorium z Zabrodzia. Katalizatory zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, co sprawia, że FAP-y zapychają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, polecamy zatem warsztat z Zabrodzia. Zabrodzie jest jednym z centrów, jakie mają problem powiązany, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Zabrodzia, czemu słynna marka Łada usiłuje, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych. Znalezienie właściwego warsztatu w Zabrodziu przodującego w pojazdach osobowych Łada może być skomplikowane, jak również jest długotrwałe. Klasyczną niedoskonałością, z jaką zmagają się osobówki znanej firmy Łada, zwłaszcza, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą katalizator SCR. Katalizatory samochodowe funkcjonują w nadzwyczaj obciążonych warunkach pracy , czyli w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że dochodzi do utraty możliwości części. Duża część pojazdów osobowych w Zabrodziu to auta z silnikiem Di-D posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który wymaga oczyszczania. Łada to auta osobowe i ciężarowe, które są słynne na terenie całego świata, ale walczą ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Ze względu fakt, że Łada, równorzędnie jak inne marki potrzebuje do właściwej pracy kompletnych filtrów DPF polecamy, żeby w Zabrodziu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF. Odzyskiwanie sprawności części filtrów DPF w Zabrodziu dla samochodów marki Łada jest łatwe, bowiem regeneracja metodą wodną zdołała trafić do Zabrodzia.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Zabrodziu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Zabrodziu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Zabrodziu 320
Mycie katalizatora Łada w Zabrodziu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Zabrodziu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Zabrodziu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Zabrodziu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Zabrodziu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Zabrodziu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Zabrodziu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer