Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Zakopane

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Zakopanym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zakopanym pojawiła się opcja czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Łada dzięki obecności laboratorium warsztatu z Zakopanego. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, lecz walczą z kwestią z katalizatorami. Odzyskanie maksymalnych wartości ilości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych przez normę EURO 6, potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Filtry DPF FAP trudnią się pracą w niewiarygodnie trudnych warunkach pracy, to jest za kolektorem spalin, przez co dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Ażeby uchronić się przed dużą ilością problemów przy prowadzeniu samochodu Łada, trzeba czasami czyścić filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Zakopanego. Mnóstwo samochodów w Zakopanym to pojazdy z silnikiem CiTD posiadające zamontowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez naprawy. Zakopane należy do centrów, które mają kłopot w związku, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny koncern Łada próbuje, przeciwdziałać, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Łada wyróżniają się wybitnymi rozwiązaniami technologicznymi w temacie zredukowania ilości produkowanych gazów spalinowych. Dlatego że Łada, tak jak każda inna marka wymaga do nienagannego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów DPF dlatego też warto nadmienić, by w Zakopanym zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych DPF FAP. Usługi, między innymi czyszczenie DPF jak również płukanie DPF FAP dla pojazdów marki Łada, można znaleźć na naszej stronie internetowej, jak również w laboratorium w Zakopanym.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Zakopanym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Zakopanym 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Zakopanym 320
Mycie katalizatora Łada w Zakopanym 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Zakopanym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Zakopanym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Zakopanym 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Zakopanym 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Zakopanym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Zakopanym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zakopanym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Zakopanym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zakopane Szymony Chyców Potok ZAK01N 49.304821/19.966789 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer